Development - en to lt translation catalogue (160 entries)

en: The key you entered could not be verified.
lt: Jūsų įvesto rakto nepavyko patvirtinti.

en: The connection to akismet.com cannot be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
lt: Nepavyksta prisijungti prie akismet.com. Prašome peržiūrėti mūsų  <a href="%s" target="_blank">gidą apie ugniasienes</a> bei patikrinti savo serverio nustatymus.

en: All systems functional.
lt: Visos funkcijos veikia.

en: Enabled.
lt: Įjungta.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
lt: Akismet susidūrė su problema apdorojant paskiausią SSL užklausą ir išjungė ją. Netrukus SSL vėl bus pradėta naudoti užklausose.

en: Temporarily disabled.
lt: Laikinai išjungta.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
lt: Jūsų serveris nekuria SSL užklausų; susisiekite su savo hostingo paslaugų tiekėju ir paprašykite įjungti palaikymą SSL užklausoms.

en: Disabled.
lt: Išjungta.

en: SSL Status
lt: SSL statusas

en: Your Pro subscription allows the use of Akismet on only one site. Please <a href="http://docs.akismet.com/billing/add-more-sites/">purchase additional Pro subscriptions</a> or upgrade to an Enterprise subscription that allows the use of Akismet on unlimited sites.<br /><br />If you have any questions, please get in touch with our support team.
lt: Jūsų Pro licencija leidžia naudoti Akismet tik viename tinklalapyje. Prašome <a href="http://docs.akismet.com/billing/add-more-sites/">įsigyti papildomą Pro licenciją</a> arba pasikeist turimą į Enterprise lygio, kuri leidžia naudoti Akismet neribotame skaičiuje tinklalapių.<br /><br />Jei turite klausimų, prašome susisiekti su mūsų pagalbos komanda.

en: Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than 1 day is deleted automatically. | Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than %2$d days is deleted automatically.
lt[0]: Komentarai, esantys <a href="%1$s">Brukalų aplanke</a> ir senesni nei %2$d diena, yra ištrinami automatiškai.
lt[1]: Komentarai, esantys <a href="%1$s">Brukalų aplanke</a> ir senesni nei %2$d dienos, yra ištrinami automatiškai.
lt[2]: Komentarai, esantys <a href="%1$s">Brukalų aplanke</a> ir senesni nei %2$d dienų, yra ištrinami automatiškai.

note: Description of the plugin/theme
en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from comment and trackback spam</strong>. It keeps your site protected from spam even while you sleep. To get started: 1) Click the "Activate" link to the left of this description, 2) <a href="http://akismet.com/get/">Sign up for an Akismet API key</a>, and 3) Go to your Akismet configuration page, and save your API key.
lt: Sėkmingai naudojamas milijonų vartotojų, Akismet yra tikriausiai geriausias būdas pasaulyje <strong>apsaugoti Jūsų tinklalapį nuo komentarų ir atgalinių nuorodų brukalų</strong>. Akismet saugo Jūsų tinklalapį visuomet, net kol miegate. Norėdami pradėti naudoti Akismet: 1) Paspauskite ant nuorodos "Aktyvuoti", esančios šio aprašymo kairėje, 2) <a href="http://akismet.com/get/">Užsiregistruokite ir gaukite savo Akismet API raktą</a>, ir 3) įveskite gautą raktą savo tinklalapio Akismet nustatymų puslapyje ir išsaugokite.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
lt: Patikrinkite savo <a href="%s">Akismet konfigūraciją</a> ir susisiekite su tinklaraščio talpintoju, jei problema kartosis.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
lt: Akismet dar nepatikrino kai kurių komentarų. Jie laikinai perkelti į laukiančių patvirtinimo komentarų sąrašą ir bus automatiškai patikrinti vėliau.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> functions.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
lt: Jūsų serverio administratorius yra išjungęs PHP <code>gethostbynamel</code> funkcijas.  <strong>Akismet negali tinkamai dirbti, kol taip yra</strong>  Susisiekite su serverio administratoriumi ir pateikite <a href="%s" target="_blank">šią informaciją apie Akismet reikalavimus</a>.

en: If you already know your API key.
lt: Jei jau žinote savo API raktą.

en: Activate Akismet
lt: Aktyvuoti Akismet

en: Log in or create an account to get your API key.
lt: Prisijunkite arba užsiregistruokite norėdami gauti API raktą.

en: Get your API key
lt: Gauti API raktą

en: Your subscription for %s is cancelled
lt: Jūsų %s prenumerata atšaukta

en: Reactivate Akismet
lt: Reaktyvuoti Akismet

en: There is a problem with your key.
lt: Yra problemų su jūsų raktu.

en: Since 2012, Akismet began using subscriptions for all accounts (even free ones). It looks like a subscription has not been assigned to your account, and we’d appreciate it if you’d <a href="%s" target="_blank">sign into your account</a> and choose one. Please <a href="%s" target="_blank">contact our support team</a> with any questions.
lt: Nuo 2012, Akismet visoms paskyroms naudoja prenumeratas (įskaitant nemokamas). Panašu, kad prenumerata nepriskirta jūsų paskyrai, prašome <a href="%s" target="_blank">prisijungti prie savo paskyros</a> ir pasirinkite. <a href="%s" target="_blank">Susisiekite su pagalbos komanda</a>, jei turite klausimų.

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: Suspended
lt: Suspenduota

en: Missing
lt: Pasigendamas

en: No Subscription Found
lt: Prenumeratų nerasta

en: Active
lt: Aktyvi

en: Strictness
lt: Griežtumas

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
lt: Pasirinkite, ar dažniausius brukalus sunaikinti automatiškai ar tik perkelti į brukalų sąrašą.

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
lt: Tyliai sunaikinti dažniausiai siunčiamus brukalus, kad jūs jų nė neišvystumėte.

en: Always put spam in the Spam folder for review.
lt: Peržiūrai perkelti brukalus į brukalų sąrašą.

en: Comments
lt: Komentarai

en: Your subscription is missing.
lt: Jūsų paskyra nerasta.

en: You're using your Akismet key on more sites than your Pro subscription allows.
lt: Savo Akismet raktą naudojate su daugiau tinklaraščių, nei leidžia jūsų Pro prenumerata.

en: You're using Akismet on far too many sites for your Pro subscription.
lt: Naudojate Akismet su daugiau tinklaraščių nei leidžia Pro prenumerata.

en: To continue your service, <a href="%s" target="_blank">upgrade to an Enterprise subscription</a>, which covers an unlimited number of sites. Please <a href="%s" target="_blank">contact our support team</a> with any questions.
lt: Norėdami toliau naudotis, <a href="%s" target="_blank">įsigykite Enterprise prenumeratą</a>, kuri neriboja tinklaraščių skaičiaus. <a href="%s" target="_blank">Susisiekite su pagalbos komanda</a, jei kyla klausimų.

en: Akismet has detected a problem.
lt: Akismet aptiko problemą.

en: Akismet %s requires WordPress 3.0 or higher.
lt: Akismet %s veikia tik su WordPress 3.0 ar naujesne.

en: Akismet Error Code: %s
lt: Akismet klaidos kodas: %s

note: translators: the placeholder is a clickable URL that leads to more information regarding an error code.
en: For more information: %s
lt: Daugiau informacijos: %s

en: Network functions are disabled.
lt: Išjungtos interneto ryšio funkcijos.

en: We can&#8217;t connect to your site.
lt: Negalime prisijungti prie jūsų tinklaraščio.

en: Your firewall may be blocking us. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
lt: Jūsų ugniasienė gali mus blokuoti. Susisiekite su talpintoju ir parodykite <a href="%s" target="_blank">mūsų ugniasienių gidą</a>.

en: Please update your payment details.
lt: Atnaujinkite mokėjimo detales.

en: We cannot process your transaction. Please contact your bank for assistance, and <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
lt: Negalime apdoroti jūsų pervedimo. Susisiekite su savo banku ir <a href="%s" target="_blank">atnaujinkite mokėjimo detales</a>.

en: Your subscription is cancelled.
lt: Jūsų prenumerata atšaukta.

en: Please visit the <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
lt: Užeikite į <a href="%s" target="_blank">Akismet paskyros puslapį</a> norėdami vėl įjungti prenumeratą.

en: Your subscription is suspended.
lt: Jūsų prenumerata suspenduota.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
lt: Susisiekite su <a href="%s" target="_blank">Akismet pagalba</a>.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
lt: Galite padėti kovoti su brukalais ir pagerinti savo paskyrą <a href="%s" target="_blank">šiek tiek paremdami</a>.

en: Your Akismet account has been successfully set up and activated. Happy blogging!
lt: Jūsų Akismet paskyra sukurta ir aktyvuota. Sėkmės rašant!

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
lt: Įvestas raktas yra neteisingas. Patikrinkite, ar tikrai jį įvedėte be klaidų.

en: Akismet anti-spam strictness
lt: Akismet griežtumas

en: Strict: silently discard the worst and most pervasive spam.
lt: Griežta: tyliai atsikratoma blogiausiais ir įkyriausiais brukalais.

en: Safe: always put spam in the Spam folder for review.
lt: Saugu: sugautus brukalus galite peržiūrėti specialiame aplanke.

en: Akismet eliminates the comment and trackback spam you get on your site. Register your email address below to get started.
lt: Akismet kovoja su jūsų tinklaraštį pasiekiančiais brukalais. Užregistruokite savo el. pašto adresą ir pradėkite naudotis.

en: Connected via Jetpack
lt: Prisijungta per Jetpack

en: Register Akismet
lt: Registruoti Akismet

en: Akismet eliminates the comment and trackback spam you get on your site.
lt: Akismet kovoja su jūsų tinklaraštį pasiekiančiais brukalais.

en: Your subscription for %s is suspended
lt: Suspenduota jūsų prenumerata: %s

en: No worries! Get in touch and we&#8217;ll help sort this out.
lt: Nesijaudinkite! Susisiekite ir mes pagelbėsime.

en: Contact Akismet support
lt: Susisiekti su Akismet pagalba

en: Akismet eliminates the comment and trackback spam you get on your site. To setup Akismet, select one of the options below.
lt: Akismet kovoja su jūsų tinklaraštį pasiekiančiais brukalais. Norėdami nustatyti Akismet, pasirinkite vieną iš žemiau pateiktų galimybių.

en: Use this Akismet account
lt: Naudoti šią Akismet paskyrą

en: Create a new API key with a different email address
lt: Sukurti naują API raktą su kitu el. pašto adresu

en: Use this option if you want to setup a new Akismet account.
lt: Naudokite šią galimybę, jei norite sukurti naują Akismet paskyrą.

en: Register a different email address
lt: Registruoti skirtingą el. pašto adresą

en: Manually enter an API key
lt: Įveskite API raktą rankiniu būdu

en: Use this key
lt: Naudoti šį raktą

en: Akismet Widget
lt: Akismet valdiklis

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
lt: Akismet sugautų brukalų skaičius

en: Spam Blocked
lt: Sugauta brukalų

en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
lt[0]: <strong>Akismet</strong> užblokavo <strong class="count">%1$s brukalą</strong>
lt[1]: <strong>Akismet</strong> užblokavo <strong class="count">%1$s brukalus</strong>
lt[2]: <strong>Akismet</strong> užblokavo <strong class="count">%1$s brukalų</strong>

en: Comment History
lt: Komentaro istorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Remove this URL
lt: Pašalinti nuorodą

en: Removing...
lt: Šalinama...

en: URL removed
lt: Nuoroda pašalinta

en: (undo)
lt: (atšaukti)

en: Re-adding...
lt: Vėl pridedama...

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Akismet Setup
lt: Akismet nustatymas

en: Akismet filters out your comment and trackback spam for you, so you can focus on more important things.
lt: Akismet išgaudo komentarų brukalus, taigi jūs galite koncentruotis į svarbesnius dalykus.

en: On this page, you are able to setup the Akismet plugin.
lt: Šiame puslapyje galite nusistatyti Aksismet įskiepį.

en: New to Akismet
lt: Pirmas kartas su Akismet

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
lt: Norėdami tinklaraštyje aktyvuoti Akismet, įveskite API raktą.

en: Signup for an account on %s to get an API Key.
lt: Užregistruokite paskyrą %s ir gaukite API raktą.

en: Enter an API Key
lt: Įveskite API raktą

en: If you already have an API key
lt: Jei API raktą jau turite

en: Copy and paste the API key into the text field.
lt: Nukopijuokite ir įklijuokite API raktą į tekstinį laukelį.

en: Click the Use this Key button.
lt: Paspauskite mygtuką „Naudoti šį raktą“.

en: Akismet Stats
lt: Akismet statistika

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
lt: Šiame puslapyje galite peržiūrėti Akismet darbo statistiką.

en: Akismet Configuration
lt: Akismet nustatymai

en: On this page, you are able to enter/remove an API key, view account information and view spam stats.
lt: Šiame puslapyje galite įvesti/pašalinti API raktą, peržiūrėti paskyros informaciją ir brukalų statistiką.

en: API Key
lt: API raktas

en: Enter/remove an API key.
lt: Įveskite/pašalinkite API raktą

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
lt: Prie kiekvieno komentaro autoriaus komentarų puslapyje rodyti, kiek jo komentarų yra patvirtinta.

en: Account
lt: Paskyra

en: Subscription Type
lt: Prenumeratos tipas

en: The Akismet subscription plan
lt: Akismet prenumeratos planas

en: Status
lt: Būsena

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
lt: Paskyros būsena - aktyvi, atšaukta ar suspenduota

en: For more information:
lt: Daugiau informacijos:

en: Akismet FAQ
lt: Akismet DUK

en: Akismet Support
lt: Akismet pagalba

en: Cheatin&#8217; uh?
lt: Sukčiaujate, a?

[ctx: comments]
en: Spam
lt: Brukalas

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
lt[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> apsaugojo jūsų tinklaraštį nuo <a href="%2$s">%3$s brukalo</a>.
lt[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> apsaugojo jūsų tinklaraštį nuo <a href="%2$s">%3$s brukalų</a>.
lt[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> apsaugojo jūsų tinklaraštį nuo <a href="%2$s">%3$s brukalų</a>.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
lt[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> jus jau apsaugojo nuo %2$s brukalo.
lt[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> jus jau apsaugojo nuo %2$s brukalų.
lt[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> jus jau apsaugojo nuo %2$s brukalų.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
lt: <a href="%s">Akismet</a> apsaugo jūsų tinklaraštį nuo brukalų.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
lt[0]: Brukalų sąraše yra <a href="%2$s">%1$s komentaras</a>.
lt[1]: Brukalų sąraše yra <a href="%2$s">%1$s komentarai</a>.
lt[2]: Brukalų sąraše yra <a href="%2$s">%1$s komentarų</a>.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
lt: <a href='%s'>Brukalų sąrašas</a> yra tuščias.

en: Check for Spam
lt: Ieškoti brukalų

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam
lt: Akismet patikrino iš naujo ir pažymėjo šį komentarą kaip brukalą

en: Akismet re-checked and cleared this comment
lt: Akismet patikrino iš naujo ir patvirtino šį komentarą

en: Akismet was unable to re-check this comment (response: %s)
lt: Akismet negalėjo patikrinti šio komentaro iš naujo (atsakas: %s)

en: Awaiting spam check
lt: Laukia brukalų patikrinimo

en: Flagged as spam by Akismet
lt: Akismet pažymėjo kaip brukalą

en: Cleared by Akismet
lt: Akismet patvirtino

en: Flagged as spam by %s
lt: %s pažymėjo kaip brukalą

en: Un-spammed by %s
lt: %s grąžino iš brukalų sąrašo

en: View comment history
lt: Peržiūrėti komentaro istoriją

en: History
lt: Istorija

en: %s approved | %s approved
lt[0]: %s patvirtintas
lt[1]: %s patvirtinti
lt[2]: %s patvirtinta

en: %s ago
lt: prieš %s

en: Cleaning up spam takes time.
lt: Brukalų valymas šiek tiek užtrunka.

en: Since you joined us, Akismet has saved you %s days!
lt: Akismet jus jau saugo %s d.

en: Since you joined us, Akismet has saved you %d hours!
lt: Akismet jus jau saugo %d val.

en: Since you joined us, Akismet has saved you %d minutes!
lt: Akismet jus jau saugo %d min.

en: Akismet caught this comment as spam
lt: Akismet pažymėjo šį komentarą kaip brukalą

en: Comment status was changed to %s
lt: Komentaro būsena pakeista į %s

en: Akismet cleared this comment
lt: Akismet patvirtino šį komentarą

en: Comment was caught by wp_blacklist_check
lt: Komentarą sugavo wp_blacklist_check

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s), will automatically retry again later.
lt: Akismet negalėjo patikrinti komentaro (atsakas: %s). Vėliau automatiškai bus pabandyta dar kartą.

en: %1$s changed the comment status to %2$s
lt: %1$s pakeitė komentaro būseną į %2$s

en: %s reported this comment as spam
lt: %s nurodė, kad šis komentaras yra brukalas

en: %s reported this comment as not spam
lt: %s nurodė, kad šis komentaras nėra brukalas

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
lt: Akismet pažymėjo šį komentarą kaip brukalą per pakartotinę patikrą.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
lt: Akismet patvirtino šį komentarą per pakartotinę patikrą.

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
lt: Akismet %s veikia su WordPress %s ar naujesne.

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
lt: <a href="%1$s">Atnaujinkite WordPress</a> į naujausią versiją arba <a href="%2$s">grįžkite prie Akismet 2.4</a>.

en: Activate your Akismet account
lt: Aktyvuokite savo Akismet paskyrą

en: <strong>Almost done</strong> - activate your account and say goodbye to comment spam
lt: <strong>Beveik baigta</strong> - aktyvuokite savo paskyrą ir atsisveikinkite su brukalais

en: Summaries
lt: Santraukos

en: Past six months
lt: Paskutiniai 6 mėn.

en: Spam blocked
lt: Sugauta brukalų

en: All time
lt: Iš viso

en: Accuracy
lt: Tikslumas

en: %s missed spam, %s false positive | %s missed spam, %s false positives
lt[0]: Praleista brukalų: %s, per klaidą palaikyta brukalais:%s
lt[1]: Praleista brukalų: %s, per klaidą palaikyta brukalais:%s
lt[2]: Praleista brukalų: %s, per klaidą palaikyta brukalais:%s

en: Show approved comments
lt: Rodyti patvirtintus komentarus

en: Show the number of approved comments beside each comment author
lt: Prie kiekvieno komentaro autoriaus rodyti, kiek jo komentarų yra patvirtinta.

en: Note:
lt: Pastaba:

en: Disconnect this account
lt: Atsijungti nuo šios paskyros

en: Save Changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Next Billing Date
lt: Kita mokėjimo data

en: Upgrade
lt: Pagerinti

en: Change
lt: Pakeisti
