Plugins - Classic Editor - Stable (latest release) - en to lt translation catalogue (23 entries)

[ctx: Editor Name]
en: Edit (Classic Editor)
lt: Redaguoti (Klasikiniu redaktoriumi)

[ctx: Editor Name]
en: Edit (Block Editor)
lt: Redaguoti (Blokų redaktoriumi)

en: Change settings
lt: Keisti nustatymus

en: Default editor for all sites
lt: Numatytasis redaktorius visiems tinklalapiams

en: Editor Settings
lt: Redaktoriaus nustatymai

en: Default Editor
lt: Numatytasis redaktorius

[ctx: Editor Name]
en: Block Editor
lt: Blokų redaktorius

[ctx: Editor Name]
en: Classic Editor
lt: Klasikinis redaktorius

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the Block Editor
lt: Redaguoti &#8220;%s&#8221; Blokų redaktoriuje

en: Switch to Block Editor
lt: Perjungti į Blokų redaktorių

en: Switch to Classic Editor
lt: Perjungti į Klasikinį redaktorių

en: By default the Block Editor is replaced with the Classic Editor and users cannot switch editors.
lt: Blokų redaktorius pakeičiamas Klasikiniu ir vartotojai negali to pakeisti.

en: Allow site admins to change settings
lt: Leisti tinklalapių administratoriams keisti nustatymus

en: Editor
lt: Redaktorius

en: No
lt: Ne

en: Yes
lt: Taip

en: Allow users to switch editors
lt: Leisti vartotojams perjungti redaktorius

en: Default editor for all users
lt: Numatytasis redaktorius visiems vartotojams

note: Author of the plugin
en: WordPress Contributors
lt: WordPress programuotojai

note: Description of the plugin
en: Enables the WordPress classic editor and the old-style Edit Post screen with TinyMCE, Meta Boxes, etc. Supports the older plugins that extend this screen.
lt: Įjungia WordPress Klasikinį redaktorių bei sugrąžina senajį įrašo redagavimo ekrano vaizdą (su TinyMCE, meta laukais ir t.t.). Palaiko senesnius įskiepius kurie kaip nors įtakoja senajį vaizdą.

note: Plugin Name of the plugin
en: Classic Editor
lt: Classic Editor (Klasikinis redaktorius)

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the Classic Editor
lt: Redaguoti &#8220;%s&#8221; Klasikiniame redaktoriuje

en: Settings
lt: Nustatymai
